kandydatów

Etat Elektromechanik - Utrzymania Ruchu

Firma: Herbapol Warszawa Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszków

Ogłoszenie numer: 6532545, z dnia 2022-02-14

Elektromechanik - Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: mazowieckie / Pruszków

Opis stanowiska

  • Wykonywanie pracy konserwatorskich, naprawczych i remontowych maszyn, urządzeń, instalacji oraz konstrukcji znajdujących się w zakładzie,
  • Wykonywanie pracy w sposób zgodny z przepisami BHP, dokumentacją techniczno-ruchową i wytycznymi przełożonych,
  • Zapewnienie ciągłości produkcji,
  • Wypełnianie dokumentacji obowiązującej na stanowisku pracy,
  • Rozpoznawanie i rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • Sugerowanie ulepszeń prowadzenia prac konserwatorskich, naprawczych i remontowych oraz procesu produkcji,
  • Utrzymanie pełnej sprawności urządzeń i instalacji mających wpływ na emisję zanieczyszczeń do środowiska,
  • Przekazywanie informacji związanych z wykonywaną pracą osobom pracującym na kolejnych zmianach pozwalające na ich natychmiastowe przystąpienie do pracy

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym,
  • Doświadczenie w ustawianiu i naprawie maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • Uprawnienia elektryczne SEP 1kV w zakresie eksploatacji,
  • Znajomość instalacji z zakresu wytwarzania sprężonego powietrza, wody lodowej, wytwornicy pary (mile widziane)
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami, urządzeniami pomiarowymi oraz dokumentacją techniczną,
  • Znajomość obsługi programów MS Office,
  • Wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,
  • Dokładność, odpowiedzialność, umiejętność przewidywania konsekwencji,
  • Inicjatywa i otwartość na nowe rozwiązania,

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą),
  • Dodatkowa opieka medyczna,
  • Pracę w trybie 1-zmianowym