kandydatów

Etat Analityk biznesowo-systemowy

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Analityk biznesowo-systemowy-mLeasing

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKM/010/0122

Opis stanowiska pracy:

  • Ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz z programistami, testerami i administratorami systemów.
  • Udział w projektach prowadzonych z wykorzystaniem Scrum.
  • Analiza i modelowanie procesów biznesowych.
  • Analiza wymagań pod kątem wykonalności.
  • Opis wymagań w formie User Story.
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej/technicznej.
  • Nadzór nad pracami zespołu projektowego – weryfikacja zgodności rozwiązania z wymaganiami i założeniami
  • Udział w przygotowaniu planu testów oraz weryfikacja scenariuszy testowych przed wykonaniem testów.
  • Wsparcie w testach wewnętrznych tworzonych rozwiązań.
  • Wsparcie dla Helpdesk w analizie skomplikowanych incydentów.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w realizacji projektów informatycznych na stanowisku analityka biznesowego lub systemowego (doświadczenie zawodowe w zakresie: zbierania, specyfikacji i dokumentowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, identyfikowania założeń i ograniczeń systemowych).
  • Znajomość notacji UML.
  • Znajomość narzędzi CASE np. Enterprise Architect.
  • Znajomość SQL (znajomość na poziomie umożliwiającym przeprowadzanie analizy danych).
  • Znajomość metod opisu wymagań w formie User Story lub Use Case.
  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność i dobra organizacja pracy.
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.

Mile widziane

  • Znajomość i umiejętność pracy w metodykach zwinnych (Scrum).
  • Doświadczenie w budowaniu rozwiązań w oparciu o technologię .NET
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych.
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych Oracle lub MS SQL Server.
  • Znajomość notacji BPMN.
  • Znajomość zagadnień z zakresu leasingu, finansów i księgowości.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziem Azure DevOps (dawniej TFS).