kandydatów

Etat HR System Specialist

Firma: CEVA Logistics Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

At CEVA, we believe that logistics is a people business, that’s why we create an environment of trust and team spirit - we encourage initiative and we empower our talent to grow in their careers. We are supply chain experts and live and breathe it every day. We offer a broad range of services in Contract Logistics, Air, Ocean and Ground management thanks to our 78,000 employees, operating in more than 160 countries. At CEVA, we are passionate about our work and the value we deliver to our customers and as a company, we are growing at a fast pace - do you Dare to Grow with us?
HR System Specialist
Job location: Warszawa
JAKIE BĘDĄ TWOJE OBOWIĄZKI?
  • Wykonywanie działań opartych na transakcjach w systemie HRIS i jego narzędziach / aplikacjach
  • Skuteczne odpowiadanie / rozwiązywanie standardowych i niestandardowych pytań / problemów związanych z systemem
  • Zobowiązanie, że odpowiedzi na zapytania są udzielane, a czynności transakcyjne przetwarzane w sposób profesjonalny, wydajny i terminowy, zgodnie z wytycznymi SLA
  • Zapewnienie wysokiej jakości zarządzania danymi (dokładność, spójność i aktualizacja danych) w systemie HRIS
  • Edukowanie lokalnych administratorów w zakresie korzystania z systemu
  • Zbieranie danych, w tym kontrole jakości i gromadzenie brakujących danych, w celu przetworzenia sprawy / zapytania (jeśli to konieczne)

CHĘTNIE Z TOBĄ POROZMAWIAMY, JEŻELI:

  • Masz wykształcenie wyższe lub zawodowe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, administracji lub pokrewnym
  • Komunikujesz się biegle w języku angielskim (dobra znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znasz MS Excel na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Masz podstawową wiedzę na temat usług wspólnych oraz procesów, programów i polityk płacowych
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi, rozwiązywać ich problemy i świetnie komunikujesz się zarówno ustnie jak i pisemnie
  • Masz doświadczenie w SSC - idealnie, jeżeli nie, chętnie damy Ci szansę na zawodowy start!
CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?
  • Szansę na rozpoczęcie zawodowej kariery w dynamicznym, międzynarodowym środowisku w jednej z największych firm logistycznych na świecie
  • Pracę w modelu hybrydowym, również po zakończwniu pandemii
  • Dostęp i regularne wpłaty środków do platformy benefitowej Medicover Benefits
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie zdrowotne

As a global organization, and as part of the CMA CGM Group, diversity is critical to our business success; only when we can reflect the cultures, languages, behaviors and local knowledge of our customers, we can succeed. By employing people with different experiences and abilities, we expand our knowledge and increase our creativity and innovation.

Please note: Legitimate CEVA Logistics recruitment processes include communication with candidates through recognized professional networks, such as LinkedIn or via an official company email address: firstname.lastname@cevalogistics.com. We recommend that you do not respond to unsolicited business propositions and/or offers from people with whom you are unfamiliar.