kandydatów

Etat Specjalista ds. Controllingu

Firma: CAPITAL SERVICE miejsce pracy: Ostrołęka

CAPITAL SERVICE S.A. od 1999 roku realizuje finansowe potrzeby Klientów. Specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych pod marką własną KredytOK. Produkty oferowane przez Spółkę systematycznie zyskują popularność na rynku consumer finance, dzięki kompetencjom i zaangażowaniu wszystkich Pracowników, a także wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań w obsłudze Klientów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. Controllingu
Miejsce pracy: Ostrołęka
Twój zakres obowiązków:
  • sporządzanie raportów operacyjnych na potrzeby Spółki
  • zapewnienie zgodności merytorycznej raportów pomiędzy sobą
  • projektowanie oraz budowanie narzędzi umożliwiających sprawne i optymalne raportowanie w Spółce
  • analiza czynników mających wpływ na procesy sprzedażowe oraz windykacyjne zachodzące w Spółce
  • opracowanie wymagań i udział we wdrożeniu systemu sprawozdawczości zarządczej
  • zapewnienie prawidłowego pozyskiwania danych źródłowych do systemu sprawozdawczości zarządczej
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w ramach wymagań raportowych i analitycznych
Nasze wymagania:
  • praca w siedzibie Spółki w Ostrołęce
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub informatyczne)
  • doświadczenie w pracy na danym lub podobnym stanowisku
  • dobra znajomość Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, orientacja na szczegóły i rzetelność
  • znajomość produktów finansowych oraz MS SQL będzie dodatkowym atutem
To Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • współpracę z zaangażowanym zespołem
  • wsparcie przełożonego w okresie adaptacji
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego

Nie zwlekaj i DOŁĄCZ DO NAS :)