kandydatów

Etat Specjalista w Biurze Dyrektora Zarządzającego

Firma: Naftor Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6538377, z dnia 2022-02-15

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.

Specjalista w Biurze Dyrektora Zarządzającego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Opracowywanie ofert handlowych, kosztorysów, dokonywanie rozliczeń, wspieranie działań handlowych Spółki,
  • Analiza rynku, systemowe wyszukiwanie przetargów i ofert,
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów, rejestrów i analiz na potrzeby Biura,
  • Tworzenie i aktualizowanie procedur,
  • Administrowanie normami ISO posiadanymi przez Spółkę,
  • Prowadzenie działań marketingowych Spółki, w tym prowadzenie strony internetowej, koordynowanie udziału Spółki w targach i konferencjach, tworzenie materiałów promocyjnych, wsparcie innych Biur w opracowywaniu materiałów reklamowych np. prezentacji, dbanie o zgodność przygotowywanych materiałów z KIW, nadzór nad ewentualnymi podwykonawcami,
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzenia dokumentacji, ewidencji i sprawozdań,
  • Prowadzenie i koordynowanie badania satysfakcji Klientów Spółki,
  • Planowanie zadań inwestycyjnych w obszarze marketingu i promocji Spółki, nadzór nad ich realizacją.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Co najmniej 3 lata praktyki zawodowej,
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność nawiązywania relacji międzyludzkich,
  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem i promocją,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność redagowania pism, opracowań, raportów,
  • Umiejętności analityczne, organizacyjne, samodzielność, operatywność, kreatywność,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • Pakiet benefitów sportowych.