kandydatów

Etat Asystent / Asystentka ds. administracyjnych

Firma: MDDP Olkiewicz i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kandydatów/kandydatki na stanowisko:

Asystent / Asystentka ds. administracyjnych
Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • Ogólne wsparcie administracyjne dla prawników
  • Organizowanie wysyłki dokumentów
  • Archiwizacja dokumentów
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, ofert, zestawień i innych dokumentów
  • Wsparcie w działaniach administracyjnych (formatowanie, drukowanie, kopiowanie, skanowanie i kompletowanie dokumentów)
  • Prowadzenie baz klientów, projektów, doświadczeń i innych
  • Organizowanie spotkań i wyjazdów służbowych
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (nie prawnicze)
  • Chcesz poznać i wdrożyć się w specyfikę pracy w kancelarii prawnej
  • Jesteś otwarty/a i lubisz współpracować z ludźmi
  • Twoimi mocnymi stronami są dobra organizacja pracy i komunikatywność
  • Jesteś dokładny/a, rzetelnie i terminowo wykonujesz swoje zadania
  • Chętnie podejmujesz nowe wyzwania i proaktywnie szukasz rozwiązań
  • Angażujesz się w zlecone zadania i bierzesz odpowiedzialność za ich realizację
  • Szukasz zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Posiadasz 1 – 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim/administracyjnym
  • Znasz biegle język angielski i swobodnie się w nim komunikujesz (min. poziom C1)
  • Biegle posługujesz się pakietem Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
CO OFERUJEMY?
  • Pracę w renomowanej kancelarii prawnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym zajęciach językowych
  • Benefity pozapłacowe – prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-02-2022
Wyświetleń: 90