kandydatów

Etat Analityk – Manager Produktu

Firma: Next Mobile sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Analityk – Manager Produktu
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska

Idealny kandydat to zmotywowana, dobrze zorganizowana osoba, która jest zainteresowana rozwijaniem swoich zdolności analitycznych i budowaniem doświadczenia związanego z rynkiem telekomunikacyjnym.

Wymagania obowiązkowe
  • Excel
  • Business Analysis
  • Team player
  • Proaktywność
  • Problem solving
  • Komunikatywność
Mile widziane
  • SQL
  • BI
  • VBA
  • English
Codzienne zadania
  • Analiza raportów rozliczeniowych z operatorami telekomunikacyjnymi
  • Rozpatrywanie rozbieżności międzyoperatorskich
  • Weryfikacja poprawności danych w systemie bilingowym
  • Kontrola i optymalizacja routingu w sieci
  • Analiza przepływu ruchu telekomunikacyjnego
  • Tworzenie raportów oraz modeli danych
Szczegóły oferty
  • Język rekrutacji: Polski
  • Start ASAP
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Praca w pełnym wymiarze
  • Praca zdalna: Elastyczna liczba dni w tygodniu
  • Stałe godziny pracy
  • Brak podróży służbowych