kandydatów

Etat Medical Project Manager / Kierownik Projektu

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6554775, z dnia 2022-02-17

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko Medical Project Managera w projekcie " Rozpoznanie nawrotu chłoniaka DLBCL i kwalifikacja do leczenia drugiej linii w oparciu o nowy algorytm diagnostyczny oceniający stężenie krążącego nowotworowego DNA - prospektywne badanie 2 fazy” finansowanym z grantu Agencji Badań Medycznych.

Medical Project Manager / Kierownik Projektu

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Rolą Medical Project Managera będzie koordynacja pracy zespołu projektowego, CRO oraz nadzór nad częścią administracyjną projektu oraz prowadzenie dokumentacji projektowej, a w szczególności:

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prowadzeniem projektu naukowego i badania klinicznego zgodnie z umową o finansowanie/ zgodnie z planem badania.
  • Identyfikacja ryzyk i zarządzanie ryzykiem.
  • Organizacja i udział w prowadzeniu spotkań projektowych, spotkań z partnerami i jednostkami współpracującymi, koordynacja aktywności ośrodków.
  • Utrzymywanie i nawiązywanie współpracy z jednostkami naukowymi.
  • Zarządzanie współpracą pomiędzy CRO, zespołem klinicznym, zespołem naukowym, Działem Badań Klinicznych, współpracującymi ośrodkami krajowymi oraz ABM.
  • Nadzór nad poprawną realizacją umów projektowych.
  • Prowadzenie dokumentacji projektu, sporządzanie zestawień i raportów z prowadzenia projektów naukowo-badawczych i klinicznych.
  • Współpraca z podmiotami finansującymi badania naukowe.
  • Nadzór nad dokumentacją finansową projektu, zamówieniami i fakturowaniem, współpraca z działem księgowości.
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji projektu, dokumentacji badania klinicznego i umów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami naukowymi
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Efektywna organizacja czasu pracy
  • Terminowość i dokładność wykonywanych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w projektach obejmujących prowadzenie badań klinicznych.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas trwania projektu (6 lat).
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu projektów obejmujących badania kliniczne w prestiżowej instytucji.
  • Przyjazne warunki pracy.