kandydatów

Etat Starszy specjalista

Firma: Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 93205

Warunki pracy

Budynek przy ul. Rakowieckiej 2a:

Wejście do budynku wyposażone w podjazd dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dostęp do budynku, szerokość ciągów komunikacyjnych i drzwi wewnętrznych dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Wewnątrz budynku brak windy.

Łazienka na parterze dostosowana do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Warunki dotyczące charakteru pracy:

·         permanentna obsługa klientów zewnętrznych

·         reprezentowanie urzędu na zewnątrz

Zakres zadań

  • Realizuje zadania związane z administrowaniem dedykowaną e-learningową platformą szkoleniową, w tym przygotowanie materiałów szkoleniowych, również multimedialnych, na potrzeby szkoleń użytkowników końcowych SRB, w celu zapewnienia dostępu do pełnej bazy wiedzy związanej z systemem.
  • Realizuje zadania związane z administrowaniem, aktualizacją i rozwojem strony internetowej poświęconej SRB, w szczególności w zakresie jej dostępności dla osób z niepełnosprawnością, w celu promocji projektu.
  • Przeprowadza testy w środowisku testowym SRB pod kątem nowych rozwiązań oraz poprawek powstałych w ramach naprawy błędów.
  • Przygotowuje i aktualizuje dokumenty projektowe niezbędne do prawidłowej i terminowej realizacji projektu pn. System Rejestracji Broni (SRB), w szczególności instrukcje użytkowników końcowych.
  • Realizuje zadania związane z nadzorem nad stosowaniem zapisów zawartych w dokumentacji z zakresu polityki bezpieczeństwa oraz mechanizmów ochrony danych osobowych w SRB.
  • Analizuje błędy merytoryczne zgłaszane przez użytkowników końcowych systemu.
  • Weryfikuje poprawność i aktualizuje dokumentację użytkową i eksploatacyjną SRB, w szczególności instrukcje dotyczące zadań administratora i ochrony danych w systemie.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie zawodowe: powyżej 2 lat w administracji publicznej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość aktów prawnych związanych w szczególności z procesem wytwarzania i obrotu bronią, w tym: ustawy o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym oraz ustawy o broni i amunicji
  • Umiejętność organizacji pracy i orientacja na osiąganie celów, umiejętność współpracy, skutecznego komunikowania się, rzetelność, gotowość do doskonalenia zawodowego
  • Umiejętność myślenia analitycznego, orientacja na klienta, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z przepisami o ochronie informacji niejawnych lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Powyżej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administrowaniu stroną internetową.
  • Wiedza z zakresu tworzenia stron internetowych i multimedialnych materiałów szkoleniowych. Wiedza z zakresu dostosowania stron internetowych do wymagań co najmniej WCAG 2.0.

Pozostałe oferty pracy w firmie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie
w firmie: , Wybierz

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-02-2022
Wyświetleń: 89