Etat Młodszy Specjalista / Specjalista w Biurze Prezesa (samodzielne stanowisko ds. planowania i sprawozd

Firma: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6559728, z dnia 2022-02-18

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Młodszy Specjalista / Specjalista w Biurze Prezesa (samodzielne stanowisko ds. planowania i sprawozdawczości​)​

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: MS/S/BP/02/22

Opis stanowiska

  • realizacja zadań związanych z opracowaniem rocznych planów działania oraz planów działalności Agencji;
  • opracowanie kwartalnych i rocznych sprawozdań z planu działania oraz planu działalności Agencji;
  • udział w realizacji zadań związanych z zapewnieniem informacji o stanie kontroli zarządczej w PARP;
  • opiniowanie i tworzenie regulacji wewnętrznych PARP (w szczególności zarządzeń);
  • przygotowanie analiz, opracowań i raportów dla współpracujących z Agencją organów administracji państwowej i innych podmiotów;
  • opracowanie prezentacji i innych materiałów informacyjnych.

Wymagania

Oczekujemy (wymagania konieczne):

  • wykształcenie wyższe magisterskie;
  • minimum rok doświadczenia zawodowego dla młodszego specjalisty i 2 lata dla specjalisty;
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentów analitycznych i sprawozdawczych;
  • wiedza o systemie realizacji funduszy europejskich;
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność posługiwania się pakietem MS Office;
  • umiejętność przygotowywania prezentacji i materiałów informacyjnych;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • rzetelność, sumienność, doskonała organizacja czasu pracy.

Dodatkowo (wymagania pożądane):

  • doświadczenie w pracy w jednostce sektora finansów publicznych;
  • znajomość specyfiki działań realizowanych przez Agencję lub inne instytucje uczestniczące w realizacji programów operacyjnych.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • premię regulaminową;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • szkolenia;
  • atrakcyjną lokalizację;
  • wydarzenia integracyjne;
  • programy socjalne.