kandydatów

Etat Specjalista ds. Compliance

Firma: Budimex SA miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Compliance
miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
U nas znajdziesz:
  • System premiowy
  • Sekcje sportowe
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Dobrą atmosferę w pracy
Twoje przyszłe zadania:
  • Obsługa kanałów komunikacji compliance, przyjmowanie i procedowanie zgłoszeń compliance,
  • Prowadzenie rejestru naruszeń; przygotowywanie okresowych Raportów Compliance,
  • Weryfikacja reputacji partnerów biznesowych,
  • Procedowanie ankiet due diligence partnerów biznesowych,  prowadzenie rejestru partnerów biznesowych oraz opracowywanie ankiet/ formularzy otrzymywanych od partnerów zewnętrznych  jak również  udzielanie wymaganych wyjaśnień,
  • Udział w audytach, prezentacja określonych zagadnień z obszaru compliance Zarządowi Spółki i/lub Radzie Nadzorczej,
  • Bieżąca weryfikacja i aktualizacja  kluczowych procedur i instrukcji obowiązujących w Spółce w obszarze Compliance,  w związku ze zmieniającym się otoczeniem prawnym,
  • Weryfikacja istniejących i identyfikacja nowych obszarów  ryzyka braku zgodności w procesach realizowanych w organizacji,
  • Przeprowadzanie okresowych kontroli przestrzegania procedur i regulacji wewnętrznych obowiązujących w spółce,
  • Implementacja polityk i standardów korporacyjnych Grupy Ferrovial w zakresie wymaganym oraz dopuszczalnym przez prawo polskie,
  • Ocena zgodności z regulacjami wewnętrznymi określonych klauzul umownych i/lub realizowanych projektów biznesowych,
  • Doradztwo oraz bieżące wsparcie pracowników spółki, w wypełnianiu przez nich obowiązków zgodnie z przepisami prawa,
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu Compliance.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Wykształcenia wyższego: prawnicze albo ekonomiczne,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku Compliance Officer albo specjalisty ds. compliance  w spółce publicznej albo w dużej organizacji,
  • Znajomości przepisów prawa z obszaru spółek kapitałowych oraz rynku budowlanego,
  • Biegłej znajomość języka  angielskiego,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Orientacji na cel i szukania rozwiązań, otwartości na dzielenie się wiedzą,
  • Dokładności i skrupulatności w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • Samodzielności, elastyczności i umiejętności dopasowania się do zmiennych warunków rynkowych.
Jesteśmy liderem wśród pracodawców w branży budowlanej - organizacją z wieloletnimdoświadczeniem i stabilną pozycją na rynku. Działamy na rynku w Polsce nieprzerwanieod 1968 roku. Zatrudniamy ponad 7000 pracowników, realizując ponad 300 kontraktóww ciągu roku. Cenimy sobie profesjonalizm, pasję tworzenia oraz partnerskie relacje.

Dołącz do nas, a będziesz uczyć się od najlepszych, realizując prestiżowe inwestycjew sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznegoi infrastrukturalnego.