kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży

Firma: Deputo sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6561555, z dnia 2022-02-18

Kim jesteśmy?

Deputo Sp. z o. o. jest firmą windykacyjną z siedzibą główną we Wrocławiu. Zajmujemy się głównie egzekwowaniem należności na rzecz klientów indywidualnych i biznesowych. Szybko rośniemy, a tym razem szukamy nowych pracowników do oddziału w Warszawie

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Kogo potrzebujemy?

Bardzo dobrego handlowca!

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • aktywne pozyskiwanie klientów poprzez kontakty telefoniczne i mailowe,
  • utrzymywanie relacji i kontaktów z pozyskanymi klientami,
  • współpraca z innymi działami Spółki.

Wymagania

Kogo dokładnie szukamy?

Osób z doświadczeniem w sprzedaży lub obsłudze klienta, najlepiej także ze znajomością branży windykacji. Ludzi otwartych, z dużą łatwością nawiązywania kontaktu. Zaangażowanych w wykonywane zadania i zmotywowanych do realizacji planu sprzedaży.

Obsługa komputera i pakietu MS Office nie może sprawiać Ci problemów. Status studenta będzie mile widziany!

Oferujemy

  • umowę o pracę i wypłaty na czas,
  • dodatkowe wynagrodzenie za realizację planu sprzedaży,
  • stanowisko pracy, laptop i telefon,
  • możliwość czynnego udziału w rozwoju spółki i stałego doskonalenia swoich umiejętności w zacnym gronie!
  • pracę w stałych godzinach, więc zawsze będziesz wiedzieć, o której kończysz,
  • biurko w biurowcu klasy A+ w najbardziej prestiżowej lokalizacji -Browary Warszawskie!
  • świetne miejsce na przerwę w pracy – Obsługa baristy, pokój medytacji, masaże, piłkarzyki, możliwość korzystania z Open Bar w godz. 17-19,
  • wyjścia integracyjne w fantastycznej atmosferze!

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-02-2022
Wyświetleń: 103