kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Wonder Invest Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6566532, z dnia 2022-02-18

Wonder Invest Sp. z o. o.

Międzynarodowa szybko rozwijająca firma sprzedająca szwajcarskie zegarki i luksusową biżuterię.  Poszukujemy pracownika kampanii do naszego przyjaznego zespołu.  Znajdujemy się w centrum Warszawy.  Oferujemy elastyczny harmonogram, stabilne wynagrodzenie oraz rozwój osobisty i rozwój w świecie luksusowej biżuterii i zegarków.

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych kilku Spółek zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami podatkowymi,
  • Przygotowywanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • Współpraca z Doświadczoną Księgową,
  • Uzgodnienia i analiza kont księgowych,
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (VAT),
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych/wsparcie w przygotowaniu sprawozdań finansowych,
  • Kontakt z Urzędami Skarbowymi/bankami/GUS/NBP/audytorami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse / rachunkowość),
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość systemów finansowo-księgowych,
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy z MS Office, w szczególności Excel, Word,
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,
  • Dobre umiejętności organizacyjne,
  • Aktywne podejmowanie zadań i umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • Znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do podróży.
  • Prawo jazdy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w miłej atmosferze i wsparcie merytoryczne w ramach zespołu księgowego i podatkowego,
  • Pracę w doświadczonym zespole, obsługującym duże i średnie podmioty z kapitałem zagranicznym, możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość ustalenia optymalnych godzin pracy, po okresie próbnym praca na home office w ustalonym zakresie,
  • Korzystną lokalizację - Warszawa Centrum.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-02-2022
Wyświetleń: 83