kandydatów

Etat Agent nieruchomości

Firma: WorldWide Life sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6571029, z dnia 2022-02-21

WorldWide Life sp z o.o.

Wierzymy, że źródłem naszego sukcesu są ludzie. Nasz zespół tworzą specjaliści, których wyróżnia bogate doświadczenie, wiedza i skuteczność. Jesteśmy pełni zapału, pasji i zaangażowania, które motywuje nas do codziennej pracy.

Rozbudowana baza ogłoszeń stwarza ogromne możliwości wyboru optymalnej oferty. Pragniemy, by osoby, które z nami współpracują, wiedziały, jak ważne dla nas są ich potrzeby, dlatego nasi doradcy wiedzą o nieruchomościach wszystko, co niezbędne w procesie kupna/sprzedaży.

I nie ma dla nas większej wartości niż relacja oparta na partnerstwie, dzięki czemu możecie spełnić swoje marzenie razem z nami!

Agent nieruchomości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Interesuje Cię praca w nieruchomościach? Jesteś samodzielny, kreatywny, dobrze zorganizowany oraz chcesz być niezależnym i nie mieć żadnych ograniczeń finansowych?

- to ta oferta jest dla Ciebie.

Niezależnie czy masz doświadczenie, czy dopiero chcesz je zdobyć, dołącz do nas i osiągaj sukcesy. jako : Agent / Doradca ds. Nieruchomości

Wymagania

  • samodzielność, obowiązkowość, zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • zdolność budowania relacji z Klientami
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • gotowość do rozwoju osobistego

Oferujemy

  • atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • elastyczny czas pracy
  • ciągły rozwój zawodowy
  • pomoc w budowaniu własnej marki osobistej
  • możliwość samodzielnego podejmowania decyzji na odpowiedzialnym stanowisku
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • darmowe szkolenia produktowe i sprzedażowe

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-02-2022
Wyświetleń: 112