kandydatów

Etat Podreferendarz

Firma: Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Podreferendarz
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 93409

Warunki pracy

- nietypowe godziny pracy (w tym dyżury)
- obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa)lub przeprowadzanie kontroli w innych urzędach.

Miejsce i otoczenie organizacyjno - techniczne stanowiska pracy: Budynek siedziby Urzędu Lotnictwa Cywilnego w Warszawie oraz jego wyposażenie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych  (np. widny, toalety).

Informacje dodatkowe: budynek klimatyzowany.

Zakres zadań

  • Realizuje zadania związane z naprawą i przeglądami eksploatacyjnymi samochodów służbowych w celu ich bezpiecznej i właściwej eksploatacji.
  • Bierze udział w monitorowaniu stanu technicznego siedziby Urzędu, a także przyjmuje i zgłasza wszelkie usterki i awarie właściwemu serwisowi technicznemu (obsługa platformy zgłoszeń).
  • Dba o realizację spraw związanych z obsługą telefonii stacjonarnej użytkowanej w Urzędzie, delegaturach i jednostkach terenowych Urzędu, w tym o dokonywanie podłączeń telefonicznych.
  • Prowadzi ewidencję wykorzystania samochodów służbowych przez pracowników Urzędu na potrzeby wyjazdów służbowych.
  • Gospodaruje na bieżąco wyposażeniem Urzędu, w tym wyposażeniem nowych i doposażeniem istniejących stanowisk pracy, w celu zapewnienia właściwej eksploatacji majątku.
  • Współpracuje z firmą sprzątającą na terenie siedziby głównej Urzędu oraz na bieżąco monitoruje jakość świadczonych usług.
  • Wspiera Kierownictwo w zakresie transportu gości Urzędu oraz pracowników w celu wykonania niezbędnych czynności służbowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • Ogólna znajomość przepisów dotyczących gospodarowania majątkiem
  • Znajomość zagadnień związanych z eksploatacją i ubezpieczeniem samochodów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Ogólna znajomość zagadnień związanych z działaniem centrali i stacjonarnej sieci telefonicznej
  • Kompetencje behawioralne: współpraca, komunikacja, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, rzetelność, wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, orientacja na klienta/interesanta, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe