kandydatów

Etat Specjalista ds. Badania Wyrobów

Firma: ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie? W Enigma SOI zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi w formie sprzętowej i aplikacyjnej. Dołącz do nas na stanowisku:

Specjalista ds. Badania Wyrobów
Miejsce pracy: Warszawa

(ul. Działkowa/ hybrydowo)

Zadania:
  • Przeprowadzanie analiz wymagań dla nowych projektów
  • Opracowywanie wytycznych dla projektowanych detali i urządzeń w zakresie spełniania odpowiednich wymagań normatywnych
  • Opracowywanie planów badań, instrukcji dla procedur badawczych
  • Opracowywanie harmonogramów i kosztorysów badań i testów wyrobów i detali
  • Współpraca i nadzorowanie przebiegu badań w instytucjach zewnętrznych
  • Wykonywanie testów i badań zakładowych
  • Opracowywanie narzędzi testowych (sprzętowych i programowych)
  • Wsparcie w zakresie rozwiązywania zadań i problemów technicznych związanych z przebiegiem badań
  • Opracowywanie i utrzymywanie dokumentacji badawczej
  • Nadzór na sprawnością sprzętu kontrolno-pomiarowego
Profil:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mgr inż.; inż.)
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Biegłe posługiwanie się aparaturą kontrolno-pomiarową
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji
  • Umiejętność czytania schematów układów elektronicznych
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym bezproblemowe czytanie dokumentacji technicznej
  • Brak przeciwskazań do uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa osobowego (obywatelstwo polskie, os. niekarana)
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera konstruktora urządzeń
  • Zdolności manualne umożliwiające samodzielny montaż modeli i prototypów
  • Znajomość podstaw elektroniki i elektrotechniki.
  • Znajomość programów sterujących maszyny CNC (CAM)
  • Znajomość norm wojskowych i cywilnych dla urządzeń elektronicznych
  • Doświadczenie w badaniach wyrobów pod zastosowania wojskowe
Oferujemy
  • Rozwój: jasno zdefiniowane cele stanowiska, praca przy autorskich produktach, code review, regularny feedback, możliwość udziału w kierunkowych szkoleniach, warsztatach branżowych, wsparcie doświadczonych osób
  • Równowagę: bezpieczeństwo i stabilizację; umowę o pracę/ B2B, praca w modelu hybrydowym biuro w Warszawie Działkowa 115A, niekorporacyjna atmosfera, wydarzenia integracyjne, grupy sportowe
  • Szacunek dla indywidualności; przyjazna atmosfera pracy, otwartość na pomysły i inicjatywy pracownicze, autonomię
  • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim
  • Pakiet benefitów: Medicover, Multisport, dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci
Administratorem danych w procesie rekrutacji jest Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa, tel. +48 22 570 57 10, email: biuro@enigma.com.pl, dane kontaktowe Inspektora ochrony danych: iod@enigma.com.pl.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na stronie: