kandydatów

Etat Specjalista ds. analiz biznesowych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak dbamyo pracowników!

Specjalista ds. analiz biznesowych, mLeasing

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKM/016/0122

Zadania jakie chcemy Ci powierzyć w ramach tej roli:

  • cykliczne przygotowywanie raportów dla obszaru sprzedaży mLeasing
  • analiza i interpretacja danych sprzedażowych oraz CRM
  • rozwój i obsługa narzędzi analitycznych klasy BI

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to studia ekonomiczne lub IT
  • posiadane doświadczenie zawodowe zebrane podczas realizacji projektów analitycznych
  • znajomość aplikacji MS Office, zwłaszcza MS Excel i SQL
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • samodzielność w działaniu i umiejętność ustalania priorytetów
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • otwartość na zatrudnienie na podstawie kontraktu o współpracy (B2B)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt
  • możliwość współpracy w gronie ludzi otwartych na zmiany
  • ścieżkę rozwoju zawodowego w Grupie mBanku
  • przyjazne środowisko pracy z poszanowaniem idei work-life balance (elastyczne godziny pracy, a także możliwość pracy zdalnej)