kandydatów

Etat Recepcjonistka / Recepcjonista

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Warszawa
Recepcjonistka / Recepcjonista

Twoje Zadania:

  • Przyjmowanie i rejestracja gości w systemie, obsługa klientów spółki, którzy przychodzą do centrali, odbieranie połączeń telefonicznych, odbieranie e-maili (odpisywanie i rozsyłanie)
  • Zgłaszanie usterek w biurze i monitorowanie ich napraw
  • Obsługa podróży służbowych pracowników, zamawianie biletów lotniczych, kolejowych, rezerwacja hoteli
  • Wydawanie i wymiana kart dostępu do biura, jak również kluczy do salek
  • Wspieranie pracy działu administracji oraz floty samochodowej

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Posiadasz min. półroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrze znasz język angielski zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Swobodnie posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności programem Excel
  • Potrafisz bardzo dobrze organizować swój czas pracy
  • Jesteś osobą rzetelną i terminową
  • Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś komunikatywna/y
  • Proaktywnie podchodzisz do rozwiązywania problemów
Korzyści dla Ciebie
  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Ty i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
„Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez P4 sp. z .o.o. z siedzibą w Warszawie (02-677), ul. Taśmowa 7 (dalej „P4”) jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody.

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez P4, to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie www.play.pl/oi/w