kandydatów

Etat Inżynier Budowy

Firma: WK Invest Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6590883, z dnia 2022-02-24

WK Invest Sp. z o.o.

Firma budowlana z długoletnim doświadczeniem w branży realizująca inwestycje dla inwestorów prywatnych i instytucjonalnych: hale, magazyny, obiekty handlowe również w innych miastach Polski i za granicą.

Oprócz wznoszenia budynków wykonujemy kapitalne remonty obiektów wraz ze zmianą sposobu użytkowania oraz prowadzimy różne skomplikowane nietypowe roboty konstrukcyjne. Realizujemy prace wnętrzarskie w budynkach o bardzo wysokim standardzie wykończenia.

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych
  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą
  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców – wykonywanie obmiarów robót, dokonywanie odbiorów robót budowanych
  • Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców
  • Negocjacje cenowe z dostawcami materiałów i usług
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi będą dodatkowym atutem)
  • Sumienność, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość rynku budowlanego
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenie rozmów handlowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę przy realizacji ciekawych kontraktów
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-02-2022
Wyświetleń: 89