kandydatów

Etat Analityk ds. wsparcia sprzedaży

Firma: Vinderen Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Znaczący, polski producent i importer materiałów budowlanych.

Analityk ds. wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Analiza danych sprzedażowych po kanałach sprzedaży, asortymencie, grupach produktowych, regionach, punktach odbioru itp.;
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych analiz oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę sprzedaży;
  • Analiza danych zakupowych vs. dane sprzedażowe oraz rekomendowanie działań mających na celu poprawę struktury magazynu;
  • Sporządzanie raportów z wiekowania magazynów;
  • Bieżąca analiza danych rynkowych;
  • Udział w procesie planowania sprzedaży;
  • Udział w tworzeniu modelu płynności krótkoterminowej;
  • Weryfikacja danych systemowych i eliminacja ewentualnych błędów;
  • Udział w projektach usprawnień w w/w obszarze.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Znajomość systemu COMARCH ERP XL, Comarch BI;
  • Dobra znajomość pakietu MS Excell;
  • Mile widziana znajomość SQL i VBA;
  • Udokumentowane doświadczenie w wielowymiarowej analizie produktowej;
  • Udokumentowane doświadczenie w analizowaniu sprzedaży będącej pochodną zakupów i stanów magazynowych.
  • Wysoko rozwinięte umiejętność logicznego, analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Samodzielność w podejmowanych działaniach na podstawie wcześniej uzgodnionych kierunków działania;
  • Pakiet benefitów: kartę sportową, bony świąteczne, opiekę medyczną;
  • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole;
  • Wsparcie firmy w rozwoju zawodowym.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)