kandydatów

Etat Doradca ds. Nieruchomości

Firma: K&S Partners miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6597309, z dnia 2022-02-28

    K&S PARTNERS z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 111 w Warszawie jest dynamicznie rozwijającą się firmą bazującą na wysokich kwalifikacjach doradców oraz wieloletnich doświadczeniach w branży.

Podstawą naszej działalności jest świadczenie na wysokim poziomie usług pośrednictwa sprzedaży i wynajmu nieruchomości na rynku pierwotnym oraz wtórnym, w zakresie lokali mieszkalnych, domów, nieruchomości gruntowych, a także lokali użytkowych.

Firma K&S PARTNERS to nie tylko sprzedaż nieruchomości. Wraz z naszymi partnerami oferujemy kompleksową obsługę zawierającą: Kredyty Hipoteczne, Projektowanie Wnętrz, Wykończenia Pod Klucz oraz Profesjonalną Fotografie Nieruchomości.

Naszym celem jest skuteczne, szybkie oraz bezpieczne łączenie stron transakcji.

Doradca ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów zainteresowanych sprzedażą, kupnem lub najmem nieruchomości,
  • prezentacja nieruchomości,
  • organizacja sprzedaży oraz marketing własnej bazy ofert nieruchomości,
  • przygotowanie klienta i dokumentów do transakcji,
  • udział w szkoleniach i spotkaniach zespołu.

Wymagania

  • doświadczenie w branży sprzedaży nieruchomości,
  • znajomość rynku nieruchomości,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie.

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy,
  • system prowizyjny (prowizja 70 %),
  • liczne dodatki w zamian za osiągniecie celów,
  • pracę w zgranym ambitnym i młodym zespole,
  • wsparcie merytoryczne ze strony kierownictwa,
  • możliwość rozwoju.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-02-2022
Wyświetleń: 118