kandydatów

Etat Pracownik z j. ukraińskim / rosyjskim

Firma: Contact Center Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego kluczowego Klienta poszukujemy nowych osób do Zespołu.

Jeśli chcesz powrócić do aktywności zawodowej lub też rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynku to jest to praca dla Ciebie! :)

Praca z j. ukraińskim/ rosyjskim - od zaraz

Pracownik z j. ukraińskim / rosyjskim
Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy:
  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy;
  • Umowa zlecenie;
  • Pracę zdalną;
  • Premiowanie dobrych wyników;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Zniżki na usługi w sieci operatora
  • Benefity pracownicze: Medicover, karty Multisport.
Zadania:
  • Czynności operacyjne związane z obsługą klienta;
  • Udzielanie klientom telefonicznych informacji;
  • Doradztwo w zakresie usług na kartę;
  • Zarządzanie usługami klienta;
  • Diagnostyka problemów, bieżące wsparcie techniczne.
Wymagania:
  • Znajomość języka rosyjskiego/ukraińskiego/polskiego - warunek konieczny
  • Dyspozycyjność w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli;
  • Praca w godzinach 6:00-23:00.