Etat Konsultant ds. Umawiania Spotkań w Dziale Wsparcia Sprzedaży

Firma: Polenergia Fotowoltaika S.A. miejsce pracy: Warszawa

Konsultant ds. Umawiania Spotkań w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • umawianie spotkań dla naszych doradców
  • planowanie tras
  • zarządzanie kalendarzem spotkań
  • informowanie o produktach firmy
  • współpraca z innymi działami
  • bieżące wsparcie obszaru sprzedaży w organizacji
Nasze wymagania
  • nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży czy w rozmowach z Klientami. Wszystkiego Cię nauczymy!
  • otwartość na nowe wyzwania
  • komunikatywność
  • pozytywne nastawienie :)
  • chęć rozwoju
To oferujemy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która ze star-upu w ciągu niespełna 2 lat zmieniła się w zatrudniającą kilkaset osób organizację
  • praca w młodym, kreatywnym, pełnym pasji zespole
  • wsparcie doświadczonych kolegów i super koordynatorów
  • jasna komunikacja
  • stałe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
  • szkolenie wstępne
  • wysokie zarobki - średnie wynagrodzenie w naszym dziale waha się pomiędzy 5 a 7 tysięcy złotych. I tak, jest to ŚREDNIA, co znaczy, że mamy też osoby, które osiągają wyższe kwoty!
  • przyjazne miejsce pracy, do którego chce się przychodzić
  • ogromne możliwości rozwoju i perspektywa rozpoczęcia kariery również w innych obszarach firmy