kandydatów

Etat Junior Account Manager

Firma: MKT Group sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6598086, z dnia 2022-03-02

MKT Group sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem doświadczonych pasjonatów od wielu lat obecnych na rynku marketingu korporacyjnego, eventów oraz mediów społecznościowych. Tworzymy efektowne eventy – od ekskluzywnych gali, bankietów, przez otwarcia obiektów czy premiery produktów, po imprezy integracyjne. Zajmujemy się także budowaniem wizerunku marki oraz nowoczesną komunikacją w świecie social mediów.

Tworzymy całe kampanie marketingowe firm jak i poszczególne ich elementy:

multimedialna reklama outdoorowa
filmy wizerunkowe, produktowe
prowadzenie social media
eventy
zabudowy scenograficzne
turnieje gamingowe
koordynacja działań z influencerami
realizacje transmisji live
posiadamy własne studio streamingowe

Junior Account Manager

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami agencji
  • Przygotowywanie oferty agencji
  • Pozyskiwanie klientów
  • Realizacja założonych planów agencji i klientów
  • Przygotowywanie prezentacji dla klientów
  • Koordynacja działań między agencją a klientem i podwykonawcami agencji

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole
  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły w wykonywaniu zadań
  • Świeże spojrzenie, otwarty umysł
  • Poczucie estetyki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Premia uzależniona od wyników
  • Narzędzia służbowe
  • Opieka medyczna
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-03-2022
Wyświetleń: 121