kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klientów i biura

Firma: Szkoła Nauki Jazdy GAZeLka miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6610500, z dnia 2022-03-02

Szkoła Nauki Jazdy GAZeLka

Szukasz stabilnego zatrudnienia, ale chcesz zachować równowagę między pracą, a życiem prywatnym. Zapraszamy.

Renomowana Szkoła Nauki Jazdy GAZeLka, największa szkoła kategorii B w Warszawie, jesteśmy już w 7 lokalizacjach.

W związku z dynamicznym rozwojem, do jednego ze swoich biur zatrudnimy:

Specjalistę ds. obsługi klientów i biura

praca w godz: 12:00-20:00

Specjalista ds. obsługi klientów i biura

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • kompleksowa obsługa kursantów
  • kontakt z kursantami: telefoniczny, mailowy, osobisty
  • dbałość o poprawny obieg dokumentów wewnątrz firmy
  • udział w akcjach marketingowych, pozyskiwanie nowych kursantów
  • odpowiadanie na zapytania, zgłoszenia kursantów z dbałością o najwyższą jakość obsługi
  • wsparcie zespołu w utrzymaniu najwyższych standardów Customer Experience
  • kreowanie pozytywnego wizerunku szkoły
  • tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu optymalizację procesów

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta: mail, telefon, kontakt bezpośredni
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (weryfikowane podczas rozmowy)
  • skrupulatność
  • komunikatywność, energia i pozytywne nastawienie
  • znajomość pakietu Office: excel, word
  • kreatywność
  • samodzielność
  • potrzeba rozwoju i samodoskonalenia

Oferujemy

  • oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat
  • praca pon-pt. w godz: 12.00-20.00. w biurze na ul. Batorego, mieścimy się przy Metrze Pole Mokotowskie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo fajną atmosferę pracy, zatrudniamy ponad 50 osób
  • rozwój, samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia, które ułatwią Ci pracę, pozwolą się rozwijać i zdobywać dalsze doświadczenie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-03-2022
Wyświetleń: 161