kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Wojewódzki Sztab Wojskowy w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Wojewódzki Sztab Wojskowy w Warszawie
Szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 93821

Warunki pracy

- Praca przy monitorze ekranowym.

- Oświetlenie naturalne i sztuczne.

- Utrudniony dostęp na wyższe kondygnacje budynku dla osób z trudnością poruszania się - brak windy.

- Obsługa klientów zewnętrznych.

- Krajowe wyjazdy służbowe.

- Umowa na zastępstwo do 11.10.2022 r..

Zakres zadań

  • Przyjmowanie, przetwarzanie i przekazywanie informacji o uwolnieniach środków promieniotwórczych, biologicznych i chemicznych spowodowanych zdarzeniami CBRN, jak też o potencjalnych źródłach tych zagrożeń, celem monitorowania sytuacji skażeń na administrowanym terenie.
  • Opracowanie i prowadzenie baz danych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi w sprawie organizacji i funkcjonowania SWS SZ RP.
  • Pozyskiwanie szczegółowych informacji o zakładach przemysłowych przechowujących, przetwarzających lub produkujących TŚP na terenie województwa mazowieckiego w celu opracowania baz danych oraz meldunków zgodnie z zobowiązującymi procedurami.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu formatowania i odczytywania komunikatów CBRN dla jednostek i instytucji cywilnych.
  • Prowadzenie dokumentacji oraz eksploatacji przydzielonych przyrządów rozpoznania chemicznego oraz promieniotwórczego.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe o profilu chemicznym lub z obszaru zarządzania kryzysowego.
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze bezpieczeństwa i obronności państwa.
  • znajomość zagadnień z zakresu Obrony Przed Bronią Masowego Rażenia (OPBMR).
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość Pakietu Grafiki Operacyjnej i systemu informatycznego "PROMIEŃ".
  • Poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli "POUFNE".