Etat Specjalista / Specjalistka ds. monitorowania transakcji rynków finansowych

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy

Zobacz, jak się u nas pracuje!

Specjalista/ka ds. monitorowania transakcji rynków finansowych

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: SPE/76/0222

Dołącz do Nas - pracuj, ucz i rozwijaj się wykonując zadania:

  • rozwój i automatyzacja procesów kontrolnych dla transakcji rynków finansowych
  • budowa i rozwój narzędzi wykorzystywanych do kontroli transakcji rynków finansowych
  • operacyjna kontrola transakcji z obszaru rynków finansowych
  • udział w procesie kalkulacji stawek referencyjnych Wibor
  • udział w projektach biznesowych i regulacyjnych
  • wsparcie front-office w zakresie kontroli transakcji

Z przyjemnością zaprosimy Cię do współpracy, jeśli możesz pochwalić się:

  • doświadczeniem w middle-office, ryzyku, front-office, back-office lub w controllingu
  • wiedzą na temat instrumentów finansowych
  • umiejętnością programowania (wybrane języki z: VBA, SAS, SQL, R, Python)
  • dobrą znajomością j. angielskiego
  • nastawieniem na pracę zespołową i otwartością na nowe doświadczenia
  • umiejętnościami analitycznymi
  • znajomość Kondor, Murex, Markit, Bloomberg, Refinitiv będą Twoim dodatkowym atutem

Nasza propozycja to:

  • współpraca w ramach umowy o pracę; dołącz do zespołu Departamentu Zarządzania Ryzykiem Bilansu
  • praca w dynamicznym zespole nastawionym na dialog z biznesem, upraszczanie automatyzację procesów i zwinne prowadzenie projektów IT
  • ścieżka rozwoju zawodowego w obszarze integracji ryzyka w grupie mBanku
  • udział w projektach obejmujących swoim zasięgiem całą grupę mBanku
  • programy rozwojowe, np.: Z energią po zdrowie, Piątki z rozwojem, ODnowa (program wspierający pracę i zarzadzanie w środowisku zdalnym i hybrydowym)
  • szkolenia merytoryczne oraz programy rozwijające kompetencje przyszłości
  • możliwość udziału w konsultacjach rozwojowych i rekrutacyjnych w ramach wewnętrznego rynku pracy
  • wsparcie w opracowaniu indywidulanych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • dofinansowanie do opieki medycznej LuxMed, karty Multisport, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie w Uniqua
  • dofinansowanie do świąt, wypoczynku, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej (j. angielski, j. niemiecki)
  • możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań w ramach mKlubów
  • nagroda pieniężna za zatrudnionego kandydata w ramach Programu Poleceń