kandydatów

Etat Manager ds. budowy relacji i sprzedaży

Firma: virewall sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

VireWall to polska firma z przemysłowymi systemami oczyszczania i sterylizacji powietrza oraz powierzchni, z zastosowaniem do pomieszczeń zarówno biznesowych jak i instytucjonalnych.

Naszą misją jest stworzenie w Polsce i Europie stref bezpiecznego powietrza. Nasze systemy i urządzenia oferowane są wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z dużą obecnością i rotacją osób.

Jeżeli i Ty, czujesz potrzebę wsparcia ludzi w możliwości oddychania czystym powietrzem, masz świadomość, że zanieczyszczone powietrze to czynnik osłabienia, depresji, mniejszej wydolności i wielu innych chorób i problemów zarówno zdrowotnych, społecznych jak i technicznych, to jesteś osobą, której szukamy.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager ds. budowy relacji i sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa
Nasze wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w sprzedaży B2B na stanowiskach menedżerskich;
  • posiadania portfolio menedżerów i przedstawicieli na stanowiskach zarządczych, z którymi kandydat nawiązane ma wysokie relacje;
  • dobra znajomość cyfrowych narzędzi sprzedażowych i procesowych w obszarze B2B oraz umiejętność posługiwania się nimi;
  • dobra znajomość pakietu MS Office 365 (przede wszystkim Excel);
  • doświadczenie w pracy i zarządzanie systemami CRM
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych;
  • bardzo dobra organizacja pracy, doskonałe zarządzanie czasem;
  • umiejętność inicjowania procesów sprzedaży.
  • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej;
  • dyspozycyjność do pracy w terenie i częstych wyjazdów służbowych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dobra znajomość języka angielskiego.
Zakres obowiązków:
  • dynamiczny rozwój sprzedaży;
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • budowanie dobrych relacji i długofalowej współpracy z klientami;
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie procesów sprzedaży;
  • planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży zgodnie ze strategią firmy;
  • prognozowanie wyników sprzedaży oraz rozwijanie/utrzymywanie rosnącego lejka sprzedażowego;
  • sporządzanie raportów z działań oraz prowadzenie dokumentacji z dotyczącej współpracy z klientami;
  • zapewnienie wzrostu przychodu spółki poprzez efektywną sprzedaż;
  • budowanie u klientów świadomości marki oraz korzyści jakie płyną z produktów;
  • współudział w projektach wdrożeniowych.
Oferujemy:
  • umowa o pracę lub B2B w oparciu o wysoki próg wynagrodzenia podstawowego oraz progu prowizyjnego z całego obszaru sprzedaży do podmiotów komercyjnych
  • stabilne zatrudnienie, w pełnym wymiarze godzin pracy;
  • budżet na narzędzia wsparcia sprzedaży;
  • Wsparcie całego zespołu firmy w procesie sprzedaży;
  • duża samodzielność i elastyczność działania w pracy;
  • szerokie możliwości rozwoju, także w innych działach firmy lub w komunikacji na rynkach zagranicznych.