Etat Specjalista ds. Kluczowych Klientów - Rynek Finansowy (Bankowość, Ubezpieczenia)

Firma: ENIGMA Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

W związku z rozbudową Działu Sprzedaży,

Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.,

poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kluczowych Klientów - Rynek Finansowy (Bankowość, Ubezpieczenia)
Miejsce pracy: Warszawa

ul. Jutrzenki 118

O projekcie

Spółka Enigma SOI istniej od niemalże 30 lat. Przez lata zdobyła zaufanie instytucji publicznych, wojska, samorządów oraz klientów komercyjnych, w tym z obszaru bankowego.

Dział, który przedstawiamy zajmuje się sprzedażą rozwiązań na szeroko rozumiany rynek finansowy. Naszym klientom oferujemy liczne produkty własne oraz te światowych liderów technologicznych. Dostarczamy nowoczesne narzędzia bezpośrednio do banków, instytucji finansowych, operatorów płatności. Wdrażane rozwiązania mają grono odbiorców, które sukcesywnie powiększamy.

Bartosz Bichta Dyrektor Działu Sprzedaży, zaprasza do swojego zespołu osoby konsekwentne, otwarte na naukę, dynamiczne i samodzielne. Jak podkreśla, za A. Carnegie „Praca zespołowa to paliwo, które pozwala zwykłym ludziom na osiąganie niezwykłych rezultatów”.

Twój zakres obowiązków
  • Lubisz sprzedaż, lubisz planować i osiągać cele czekamy właśnie na Ciebie!
  • Nawiązywanie, budowanie, utrzymywanie i rozwój kontaktów ze strategicznymi Klientami
  • Realizacja założeń budżetowych w oparciu o produkty własne i rozwiązania firm zewnętrznych
  • Spotkania, rozmowy, prezentacje i korespondencja z partnerami biznesowymi
  • Udział w tworzeniu strategii sprzedaży oraz negocjacjach
  • Monitorowanie danych rynkowych w tym znajomość trendów, rozwiązań konkurencyjnych
  • Stałe podnoszenie kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Czynny udział w utrzymaniu pozytywnego wizerunku Spółki
Nasze wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT do instytucji finansowych i ubezpieczeniowych
  • Zrozumienie rynku, własny portfel klientów
  • Zainteresowanie tematem profesjonalnej sprzedaży rozwiązań IT do instytucji finansowych, chęci poznawania nowych rozwiązań
  • Umiejętność komunikacji biznesowej, w tym zdolności do nawiązywania nowych relacji oraz utrzymywania istniejących kontaktów biznesowych
  • Zdolności analityczne pozwalające wyciągać wnioski z dostępnych danych finansowych i biznesowych
  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub techniczne)
  • Dobra znajomość j. angielskiego (w tym w stopniu min. podstawowym znajomości języka technicznego/IT)
Tak organizujemy naszą pracę
  • Nowoczesne zarządzanie pracą w oparciu o przyjazne systemy zarządzania sprzedażą, pod okiem doświadczonych managerów
  • Narzędzia pracy od pierwszego dnia w firmie
  • Życzliwe wprowadzenie do organizacji
  • Szkolenia produktowe i organizacyjne w trakcie wdrożenia
Takie dajemy możliwości rozwoju
  • Poszerzanie/ ugruntowanie wiedzy z obszaru produktów IT
  • Rozwijanie umiejętności profesjonalnej sprzedaży produktów IT
  • Rozbudowa technik negocjacji, budowy portfela, analizy danych poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrze
  • Samodzielne działanie przy realizacji powierzonych obowiązków
To oferujemy:
  • Rozwój zawodowy i pracę przy ciekawych projektach
  • Dostęp do wiedzy, możliwość konsultacji z najwyższej klasy menagerami
  • Opieka mentora, stały kontakt z przełożonym
  • Stabilną formę zatrudnienia w zależności od preferencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do karty Multibenefit/Multisport
  • Dofinansowania wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Udział w szkoleniach
  • Sportowy relaks w gronie enigmowej drużyny siatkarskiej, gra w padla, sekcja gier planszowych
  • Doskonałą atmosferę pracy
Administratorem danych w procesie rekrutacji jest Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o., ul. Jutrzenki 116, 02-230 Warszawa, tel. +48 22 570 57 10, email: biuro@enigma.com.pl, dane kontaktowe Inspektora ochrony danych: iod@enigma.com.pl.
Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się na stronie: