Etat Kierownik Budowy / Kierownik Projektu / Inżynier Budowy

Firma: KAMI Development Sp. z o.o. miejsce pracy: Radom

Ogłoszenie numer: 6640698, z dnia 2022-03-04

KAMI Development Sp. z o.o. jest polską firmą budowlaną założoną w 2013 roku w Radomiu. Jako Generalny Wykonawca specjalizujemy się w obiektach przemysłowych; począwszy od procedur administracyjnych, przez fazę projektowania, uzyskania stosownych pozwoleń, a skończywszy na kompleksowej budowie. Głównym atutem zespołu inżynierów KAMI Development jest wieloletnie doświadczenie. Bazując na nim oferujemy Inwestorom niezależnie od wybranej technologii (stalowej, żelbetowej, murowanej):

- budynki produkcyjne,

- magazyny,

- wiaty magazynowe,

- centra logistyczne,

- obiekty spożywcze (m.in. chłodnie, mroźnie, przetwórnie, sortownie),

- inne obiekty z wykorzystaniem konstrukcji stalowej bądź żelbetowej.

Dla zachowania kompleksowej obsługi, do każdego z powyższych dochodzą jednocześnie budynki biurowo-socjalne wraz z pełnym zagospodarowaniem terenu.

Kierownik Budowy / Kierownik Projektu / Inżynier Budowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • kompleksowe zarządzanie budową obiektów przemysłowych zgodnie z warunkami zawartego kontraktu,
  • dobór dostawców i podwykonawców przy jednoczesnym utrzymaniu zadanego budżetu (pozyskanie ofert, kontraktowanie i pełnienie bezpośredniego nadzoru nad ich pracami),
  • prowadzenie dokumentacji budowy pod względem formalnym i technicznym,
  • bezpośrednia współpraca z Inwestorem/Zamawiającym oraz jego przedstawicielem,
  • końcowe rozliczenie prowadzonego kontraktu,
  • tworzenie i kompletowanie dokumentacji podwykonawczej,
  • uczestnictwo w naradach koordynacyjnych.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów budownictwa przemysłowego,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji,
  • bardzo dobra znajomość obsługi oprogramowania MS Office oraz AutoCAD.

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o Umowę o Pracę;
  • narzędzia niezbędne do pracy;
  • pracę w kreatywnym i zgranym zespole.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-03-2022
Wyświetleń: 87