kandydatów

Etat Starszy referent ds. administracyjnych

Firma: Instytut Hematologii i Transfuzjologii miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6642669, z dnia 2022-03-04

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje osoby na stanowisko

Starszy referent ds. administracyjnych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Rozliczanie FV z podwykonawcami.
  • Rozlicznie mediów, przygotowywanie raportów dotyczących zużycia energia, gazu, ciepła, wody)
  • Realizacja procedury zakupu drobnego sprzętu biurowego, gospodarczego, zgłaszanie drobnych napraw.
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji merytorycznej dotyczącej realizacji umów w obszarze administracyjno-gospodarczym
  • Ścisła współpraca z Działem Finansowym, Działem Zamówień Publicznych oraz pozostałymi jednostkami Instytutu.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na wskazanym stanowisku ( szczególnie w zakresie rozliczania faktur i raportowania)
  • Wykształcenie minimum średnie ( mile widziany profil ekonomiczny)
  • Dobra znajomość obsługi komputera – MS Office(szczególnie Excel) i urządzeń biurowych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej
  • Kreatywność
  • Zaangażowanie, precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Pracę w miłym zespole,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę na pełen etat, umowę o pracę,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Dofinansowanie do wypoczynku,

  • Możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków ubezpieczenia na życie.