kandydatów

Etat Specjalista ds. rozwoju

Firma: Purinova Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie. Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Aktywne śledzenie trendów na rynku poliuretanów i pokrewnych;
  • Zbieranie informacji, tworzenie raportów i analiz w oparciu o powierzone zadania;
  • Kontakt z potencjalnymi dostawcami oraz klientami firmy;
  • Współpraca z różnymi działami w firmie;
Podstawowe wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem
  • Umiejętność tworzenia analiz i wyciągania wniosków
  • Język angielski min. B2 (praca po części w tym języku)
  • Inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Samodzielność
  • Zorientowanie na realizacje powierzonych celów
Oferujemy:
  • Stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci;
  • Dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych;
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego;
  • Dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport;
  • Dostęp do platformy do nauki języków: angielskiego i niemieckiego;
  • Zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB;
  • Program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.