kandydatów

Etat Koordynator Kierowców Limousine Service

Firma: SIXT Rent a Car miejsce pracy: Warszawa

Sixt rent a car zatrudni

pracownika na stanowisku

Koordynator Kierowców Limousine Service
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja, nadzór oraz płynna realizacja zadań powierzonych podległym pracownikom

  • Obsługa korespondencji mailowej od wszystkich klientów Sixt zamawiających usługę szoferską

  • Koordynacja floty samochodowej przeznaczonej do usługi limousine service

  • Samodzielne wykonywanie usługi Limousine Service

  • Szkolenie i wdrażanie nowych pracowników

  • Wdrażanie innowacji usprawniających pracę kierowców i funkcjonowanie całej usługi

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w obszarze organizacji pracy podległego zespołu
  • Umiejętności współpracy z klientem
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności pracy w zespole i komunikatywności
  • Czynnego prawa jazdy kat. B – jazda bezkolizyjna

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od zaraz na ¾ etatu
  • Elastyczny system pracy w tym praca hybrydowa (częściowo stacjonarna i częściowo home office)
  • Opiekę medyczną
  • Zajęcia z języka angielskiego na platformie e-learningowej
  • Najem pracowniczy samochodów na atrakcyjnych warunkach