kandydatów

Etat Naczelnik wydziału

Firma: Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Naczelnik wydziału
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 93990

Warunki pracy

  • Praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie

  • Narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy

  • Budynek przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami

  • Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu

  • Praca w pokoju, który jest klimatyzowany

  • Zagrożenie korupcją

  • Wysiłek fizyczny

Zakres zadań

  • Kieruje pracą podległego Wydziału, sporządza plany pracy oraz nadzoruje realizację zadań
  • Zapewnia sprawne funkcjonowanie sprzętu komputerowego znajdującego się na wyposażeniu UKE
  • Wspiera pracowników Urzędu w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem i obsługą sprzętu komputerowego oraz zainstalowanym na nim oprogramowaniu
  • Realizuje zakupy informatyczne w zakresie właściwości Wydziału
  • Uczestniczy w przygotowywaniu dokumentacji stanowiącej część specyfikacji istotnych warunków zamówienia w związku z prowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie pozyskiwania niezbędnego sprzętu i narzędzi
  • Zaopatruje pracowników UKE w niezbędne narzędzia informatyczne - programowe i sprzętowe
  • Uczestniczy w gospodarowaniu mieniem informatycznym Urzędu, poprzez wydawanie sprzętu oraz prowadzenie jego ewidencji
  • Współpracuje z przedstawicielami serwisów w zakresie napraw sprzętu informatycznego UKE

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w zapewnianiu wsparcia informatycznego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Wiedza z zakresu: budowy oraz funkcjonowania sprzętu komputerowego i elektronicznego, sieci komputerowych, modeli licencjonowania oprogramowania, obsługi oprogramowania systemowego i użytkowego, bezpieczeństwa systemów informatycznych, stosowania podpisu elektronicznego i certyfikatów zabezpieczających strony internetowe
  • Znajomość: typowych aplikacji biurowych (np. Microsoft), ustawy Prawo Zamówień Publicznych, zagadnień dotyczących konfliktu interesów oraz przeciwdziałania korupcji.
  • Posiadanie kompetencji: zarządzanie ludźmi, podejmowanie decyzji i odpowiedzialność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe