kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Księgowości

Firma: E.ON Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.

Starszy Specjalista ds. Księgowości
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • udział w projektach dotyczących obszaru księgowości na poziomie lokalnym i międzynarodowym
  • udział w procesach i testowaniu zmian systemowych wdrażanych we współpracy z działem IT
  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku zgodnie z obowiązującym harmonogramem
  • aktywna współpraca z innymi działami w celu zapewnienia kompleksowej obsługi księgowej i systemowej
  • udział w procesach nadawania uprawnień w systemie SAP
  • udział we wdrażaniu usprawnień procesów księgowych
  • wsparcie zadań w obszarze płatności
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne w zakresie rachunkowości
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość systemu finansowo-księgowego (SAP, moduł FI)
  • sprawna obsługa Microsoft Office (znajomość VBA będzie atutem)
  • swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie
To oferujemy
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze