kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr / People Operations Specialist

Firma: Telemedi sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy jednym z największych dostawców telekonsultacji medycznych w Europie.

Umożliwiamy dostęp do lekarzy ogólnych i specjalistów 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Naszą misją jest zapewnienie pacjentom doskonałej opieki medycznej, gdziekolwiek i kiedykolwiek jej potrzebują. Prowadzimy konsultacje za pośrednictwem telefonu, czatu i wideo oraz oferujemy naszym klientom różne inne produkty telemedyczne. Z naszych usług korzystają firmy ubezpieczeniowe, zdrowotne i finansowe, które mają siedziby na całym świecie.

Do zespołu HR poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr / People Operations Specialist
Miejsce pracy:Warszawa
Opis stanowiska:
  • przygotowywanie dokumentacji z zakresu prawa pracy m.in. umów o pracę, świadectw pracy, aneksów, wypowiedzeń oraz umów cywilnoprawnych i B2B,
  • monitorowanie terminów badań lekarskich oraz wystawianie skierowań, rozliczanie faktur,
  • współpraca z firmą dostarczającą szkolenia BHP (zamawianie i rozliczenie szkoleń),
  • bieżący kontakt oraz wymiana informacji z biurem księgowym,
  • koordynacja formalności związanych z zatrudnianiem obcokrajowców,
  • tworzenie i opieka nad teczkami osobowymi,
  • aktywny udział w tworzeniu wewnętrznych procesów zatrudniania,
  • skanowanie i archiwizacja umów, oświadczeń, formularzy itp,
  • koordynowanie procesu ewidencji czasu pracy pracowników zatrudnionych na UoP oraz administracja systemu HRNest,
  • wystawianie i rejestracja upoważnień RODO,
  • wspieranie procesu onboardingowego i innych inicjatyw HR.
Wymagania:
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i ZUS,
  • praktyczna wiedza dot. procesu rozliczania czasu pracy,
  • j. angielski na poziomie B2,
  • znajomość narzędzi MS Office i G-docs,
  • umiejętność pracy w zespole oraz z różnymi stakeholderami,
  • proaktywność oraz inicjatywa, nastawienie na działanie,
  • otwartość na dawanie i otrzymywanie konstruktywnego feedbacku,
  • szybkość w podejmowaniu decyzji oraz w działaniu.
Oferujemy:
  • praca w szybko rozwijającym się start-up’ie ze wspaniałą misją,
  • nielimitowany dostęp do konsultacji z lekarzami Telemedi,
  • praca w modelu hybrydowym,
  • decyzyjność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy, biblioteczki,
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia.