kandydatów

Etat Office manager

Firma: Hecpharma sp.zo.o. miejsce pracy: Józefów

Ogłoszenie numer: 6656409, z dnia 2022-03-08

Hecpharma sp.zo.o.

Produkcja wyrobów farmaceutycznych

Office manager

Miejsce pracy: mazowieckie / Józefów

Opis stanowiska

Hecpharma Sp.z o.o, producent farmaceutyczny obecnie poszukuje energicznej dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko biurowe office managera, do obowiązku związanych ze stanowiskiem należą będą między innymi:

  • kontakt z dostawcami,
  • kontrola pracy magazyny oraz logistyka i transport.

Praca poniedziałek - piątek w godz. 8-16, na w/w stanowisku zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia służbowe w tym auto służbowe.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność.

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy w tym auto służbowe

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 08-03-2022
Wyświetleń: 86