kandydatów

Etat Asystent ds. Administracyjno-Księgowych

Firma: New Work Wilanów sp. z.o.o. miejsce pracy: Warszawa

New Work jest jednym z wiodących niezależnych dostawców elastycznych powierzchni biurowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy obecni w 3 krajach – Polska, Czechy i Węgry, w 15 lokalizacjach. Dostarczamy innowacyjne i elastyczne rozwiązania w zakresie przestrzeni do pracy tworząc przestrzeń jutra już dziś.

Jeśli tak jak my lubisz wyzwania, masz dystans, poczucie humoru i chcesz być częścią zgranego zespołu – dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy energicznych, samodzielnych i proaktywnych osób na stanowisko:

Asystent ds. Administracyjno-Księgowych
Miejsce pracy: Warszawa
Jesteś osobą komunikatywną, pracowitą i pozytywnie nastawioną do świata i dodatkowo posiadasz:
  • dobrą znajomość MS Office, w szczególności Ms Excel (tworzenie raportów, list, zestawień itp.)
  • komunikatywną znajomość jęz. angielskiego (min. B2)
  • min. roczne doświadczenie w pracy w dziale administracji/księgowości
  • podstawową wiedzę z obszaru administracji, finansów lub rachunkowości
  • umiejętność pracy pod presją czasu (rozliczenia miesięczne i tygodniowe)
  • nastawienie na współpracę, terminowość, skrupulatność
  • dostępność min. 30h w tygodniu
Twoje zadania:
  • Fakturowanie zgodnie ze standardami firmy
  • Aktualizacja bazy danych do fakturowania w oparciu o nowe dokumenty, indeksację, kursy walut
  • Weryfikowanie poprawności umów przed wystawieniem faktury i ewentualne wyjaśnianie rozbieżności z Działem Sprzedaży i Operations
  • Kontrola płatności dokonywanych przez Klientów kartą oraz fakturowanie tych transakcji
  • Wysyłka faktur i innych informacji finansowych do Klientów
  • Wyjaśnianie z Klientami spraw dotyczących faktur i rozliczeń
  • Monitorowanie zwrotu depozytów
  • Weryfikowanie zgodności dokumentacji we wszystkich źródłach (archiwum papierowe, MS Sharepoint oraz inne programy)
  • Prowadzenie stacjonarnego archiwum dokumentacji dotyczącej Klientów spółek NW
  • Opisywanie faktur sprzedaży i zapisywanie ich na wewnętrznym serwerze.
  • Współpraca z Działem Operations w zakresie fakturowania usług konferencyjnych, adresów rejestrowych, biur wirtualnych i hot desk, dodatkowego wyposażenia, usług kurierskich i innych.

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Inspirującą przestrzeń do pracy
  • Elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Szkolenia i warsztaty
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Imprezy firmowe, wspólne lunche, team building