kandydatów

Etat Magazynier

Firma: ROSINSKI PACKAGING Sp. z o.o. miejsce pracy: Legionowo

ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier
Opis stanowiska:
  • Kompletowanie zleceń, załadunek i rozładunek towarów
  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej
  • Praca w systemie trzyzmianowym
Wymagania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe (zakończone egzaminem przed Urzędem Dozoru Technicznego)
  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Prawo jazdy kategorii C+E będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci i inne)
  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodzin
  • Prywatną opiekę medyczną

MIEJSCA PRACY: NOWY DWÓR MAZOWIECKI ul. Przemysłowa 13.