kandydatów

Etat Presales Engineer (Cyber/Telco)

Firma: Exatel S.A. miejsce pracy: Warszawa

EXATEL to polska firma telekomunikacyjna od ponad 25 lat świadcząca kompleksowe usługi z zakresu telekomunikacji w dowolnym miejscu w Polsce dla operatorów, biznesu i sektora publicznego. Dobrze znamy rynek teleinformatyczny. Korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych technologii. EXATEL to nie tylko ponad 20 500 km sieci. To połączenie telekomunikacji z innowacją. Od kilku lat prowadzimy działania R&D w obszarze ICT tworząc własne rozwiązania, takie jak urządzenia sieciowe (SDN) oraz oprogramowanie dla cyberbezpieczeństwa (TAMA- własny antyDDoS).

Szukamy osoby, która zna rynek telekomunikacji/ ICT/ Cyber i chciałaby dołączyć do naszego działu Presales na stanowisko:

Presales Engineer (Cyber/Telco)

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • tworzenie mocnych merytorycznie propozycji architektury rozwiązań ICT i bezpieczeństwa teleinformatycznego dla klientów,
  • wspieranie zespołu sprzedażowego w projektach wykorzystujących zaawansowane technologie,
  • współpraca z komórkami ekspertów merytorycznych EXATEL,
  • współpraca z partnerami technologicznymi (dystrybutorami sprzętu oraz dostawcami rozwiązań),
  • udział w rozwoju strategii produktowej,
  • stałe podnoszenie kompetencji poprzez zdobywanie certyfikatów bezpieczeństwa IT.

Wymagania:
  • pasja do wszystkiego, co jest związane z cyberbezpieczeństwem i nowymi technologiami,
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w obszarze Presales technologii bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • dobra znajomość rynku i specyfiki branży cyberbezpieczeńtwa / ICT,
  • rozumienie zasad działania Security Operations Center i dobra znajomość przynajmniej 2 technologii bezpieczeństwa teleinformatycznego w segmentach takich jak np. antyddos, antymalware, dlp, SIEM,
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji,
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • komunikatywność, kreatywność i zdolności organizacyjne,
  • wykształcenie wyższe - preferowane techniczne z zakresu informatyki, automatyki lub telekomunikacji.
Mile widziane:
  • znajomość problematyki OT,
  • ogólne rozumienie zagadnień powiązanych z RODO, NIS, UoKSC,
  • certyfikacja wiodących producentów w obszarze bezpieczeństwa ICT,
  • znajomość metodyk zarządzania projektami.
Oferujemy:
  • pracę w modelu hybrydowym lub zdalnie,
  • możliwość pracy w zespole profesjonalistów oraz pasjonatów ICT,
  • współpracę z ekspertami merytorycznymi EXATEL w dziedzinach architektury sieci, rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego, audytów, testów penetracyjnych i własnych projektów R&D,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • możliwości łączenia kompetencji jednego z największych operatorów sieci w Polsce z rozwiązaniami z obszarów cyberbezpieczeństwa i ICT,
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego poprzez uczestnictwo w realizacji projektów dla kluczowych podmiotów w kraju i za granicą,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in.: pakiet medyczny, karnet sportowy),
  • pracę w stabilnej firmie posiadającej szeroki wachlarz klientów,
  • umowę o pracę lub umowę B2B,
  • parking dla pracowników.

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji organizowanych przez EXATEL S.A. Podanie danych jest dobrowolne. Mogę cofnąć zgodę w każdym czasie. Administratorem danych jest EXATEL S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Perkuna 47. Dane mogą być przetwarzane pomimo cofnięcia zgody jeżeli ich przetwarzanie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń Administratora w związku z prowadzoną rekrutacją. Dane mogą zostać przekazane do odbiorców (upoważnionych na podstawie właściwych przepisów prawa lub związanych umową z Administratorem) jeżeli jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, skargi do organu nadzorczego i przeniesienia danych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie exatel.pl, zakładka „Polityka Prywatności”.