kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 94627

Warunki pracy

praca biurowa, praca w siedzibie urzędu, praca poza siedzibą urzędu/w terenie, wyjazdy służbowe (krajowe), reprezentowanie urzędu na zewnątrz, praca wymagająca dyspozycyjności, praca związana z obsługą klienta, zagrożenie korupcją, praca na III piętrze, praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin, możliwość poruszania się po budynku, zainstalowana winda (do II piętra)/podjazdy, drzwi odpowiedniej szerokości, odpowiednio dostosowana toaleta, brak oznaczeń dla osób niewidomych, budynek posiada podjazd dla osób z niepełnosprawnościami, brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchym.

Zakres zadań

  • przygotowuje zestawienia, analizy danych w tym przestrzenne, z wykorzystaniem przeznaczonego do tego oprogramowania
  • prowadzi i aktualizuje wewnętrzne zestawienia i bazy danych związane z bieżącą działalnością wydziału
  • realizuje zadania związane z zawartymi przez wojewodę umowami, upoważnieniami z zakresu geodezji i kartografii
  • współdziała w realizacji kontroli wojewódzkiego inspektora nadzoru geodezyjnego i kartograficznego organów administracji geodezyjnej i kartograficznej
  • współdziała w realizacji kontroli przedsiębiorców wykonywanej przez wojewódzkiego inspektora nadzoru geodezyjnego i kartograficznego

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe w obszarze systemów informacji przestrzennej, geoinformatyki, systemów informacji geograficznej
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Znajomość ustaw: Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z aktami wykonawczymi, o kontroli w administracji rządowej, Kodeks postępowania administracyjnego
  • Znajomość ustaw: o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie
  • Znajomość zarządzenia w sprawie wytycznych w zakresie przestrzegania zasad służby cywilnej oraz w sprawie zasad etyki korpusu służby cywilnej
  • Umiejętności: obsługa komputera (pakiet MS Office), współpraca w zespole, skuteczna komunikacja, analityczne myślenie
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe