kandydatów

Etat Recepcjonista / Recepcjonistka

Firma: Osborne Clarke Poland miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy nowoczesną kancelarią prawną, która łączy wiedzę prawniczą i wieloletnie doświadczenie ze zrozumieniem potrzeb i celów biznesowych naszych klientów. Dysponujemy szeroką wiedzą o rynku lokalnym oraz międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Ściśle współpracujemy z naszymi zagranicznymi partnerami, aby zapewnić klientom najwyższy poziom wsparcia, niezależnie od jurysdykcji. Poszukujemy osób, które kierują się naszymi wartościami, takimi jak zaufanie, współpraca i kreatywność.

Do naszego zespołu poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka
Miejsce pracy: Warszawa
TWOJE ZADANIA:
  • Bieżąca obsługa recepcji firmy (również w języku angielskim)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Przyjmowanie i obsługa gości
  • Odbieranie i przekierowywanie rozmów telefonicznych
  • Zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych, koordynowanie spotkań i szkoleń wewnętrznych
  • Pomoc w organizacji zewnętrznych warsztatów, szkoleń, konferencji i wideokonferencji
  • Ewidencja korespondencji wychodzącej
  • Współpraca z kontrahentami firmy m.in. biura tłumaczeń, biura podróży, Poczta Polska, firmy kurierskie
  • Organizacja podróży służbowych pracowników
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe oraz spożywcze
  • Obsługa wewnętrznych systemów informatycznych
  • Przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne
  • Aktywna współpraca z innymi Asystentami/kami, a także wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy
JAKIE SĄ NASZE WYMAGANIA?
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność w godzinach 11-19
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Osoby wykazujące się własną inicjatywą
CO OFERUJEMY?
  • Pracę w kancelarii prawno-podatkowej o ugruntowanej i niekwestionowanej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zajęcia z języka angielskiego online
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Benefity pozapłacowe – prywatna opieka medyczna, karta Multisport
  • Miłą atmosferę pracy – możliwość uczestniczenia w drużynie sportowej, imprezach integracyjnych
  • Bardzo atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy