Etat Student - Asystent / Asystentka księgowego z językiem angielskim

Firma: ACCOUNTING & CORPORATE SERVICES sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

ACS Group to firma oferująca szerokie spektrum usług z zakresu outsourcingu księgowego, płacowego oraz sekretariatu korporacyjnego. W swojej ofercie ma również sprzedaż spółek typu shelf. Nasz doświadczony zespół ekspertów świadczy usługi na najwyższym poziomie, co umożliwia klientom skupienie pełnej uwagi na rozwijaniu działalności operacyjnej. Naszymi klientami są przede wszystkim spółki z kapitałem zagranicznym o globalnym zasięgu z różnych branż. Firma intensywnie rozwija swoje biura w Katowicach i Warszawie oraz poszerza współpracę z międzynarodowymi korporacjami.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Student - Asystent / Asystentka księgowego z językiem angielskim
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania względem kandydata
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym;
  • dobra organizacja pracy własnej, terminowość, skrupulatność;
  • znajomość programu Enova lub innych programów księgowych mile widziana;
  • podstawowa znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego;
  • znajomość Microsoft Office;
  • umiejętność radzenia sobie z wielozadaniowością;
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
Zakres obowiązków
  • pomoc w księgowaniu faktur zakupowych;
  • pomoc w księgowaniu faktur sprzedaży;
  • pomoc w księgowaniu wyciągów bankowych;
  • pomoc w uzgadnianiu rejestrów VAT;
  • pomoc w rozliczaniu i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych;
  • dodatkowe prace wykonywane na potrzeby działu księgowości.
Oferujemy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • szkolenia wewnętrzne oraz doświadczenie w pracy ze starszym zespołem księgowym;
  • możliwość dopasowania godzin pracy do grafika zajęć;
  • możliwość awansu.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-03-2022
Wyświetleń: 96