kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Siedlcach miejsce pracy: Warszawa

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Siedlcach
Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 94770

Warunki pracy

- praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych (fax, kserokopiarka, niszczarka do papieru, drukarka, skaner),

- kontakt z klientem zewnętrznym,

- praca wymagająca dyspozycyjności,

- zagrożenie korupcją,

- stanowisko zlokalozowane w pokoju biurowym na parterze,

- praca przy monitorze komputerowym powyżej 4 godzin dziennie,

- budynek Zakładu Higieny Weterynaryjnej w Warszawie przy ul. Lechickiej 21, nie jest dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych,

- pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

- w budynku nie występują uciążliwe, szkodliwe czy niebezpieczne warunki pracy

Zakres zadań

  • Przygotowuje wstępną dokumentację (zaproszenia do złożenia ofert, wnioski, zamówienia na usługę/dostawę) w zakresie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
  • Koordynuje zadania związane z przygotowaniem przez osoby na poziomie poszczególnych komórek organizacyjnych Zakładu Higieny Weterynaryjnej zapotrzebowania na zakup dostaw i usług.
  • Bierze udział w przygotowaniu projektu rocznego planu rzeczowo-finansowego oraz planu zamówień publicznych w zakresie zamówień dostaw i usług dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej na dany rok budżetowy oraz monitoruje ich realizację.
  • Rozlicza umowy z dostawcami na podstawie wniosków o uruchomienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
  • Przygotowuje projekty wniosków o przesunięcie w planie rzeczowo-finansowym środków finansowych na zakup dostaw i usług dla Zakładu Higieny Weterynaryjnej.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie lub średnie branżowe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w obszarze związanym z finansami lub w obszarze przygotowań lub prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego
  • podstawowa znajomość przepisów o finansach publicznych
  • znajomość przepisów o zamówieniach publicznych
  • zdolnośc analitycznego myślenia
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejetność pracy w zespole, samodzielność, dokładność, komunikatywność