Etat Inżynier Budowy / Specjalista / Specjalistka ds. Audytu

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GWP*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Inżynier Budowy / Specjalista / Specjalistka ds. Audytu
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
Twój zakres obowiązków
  • Ocena i kontrola harmonogramów oraz budżetów budów.
  • Prognozowanie realnych kosztów względem wcześniej ustalonych założeń budżetowych.
  • Bieżąca kontrola zaawansowania prac na budowie.
  • Systematyczna realizacja planu audytów wewnętrznych.
  • Przygotowywanie dokumentów, analiz oraz opracowywanie sprawozdań dotyczących funkcjonowania budowy.
  • Analiza odstępstw od obowiązujących procedur, ustalanie i wyjaśnianie ich przyczyn, formułowanie wniosków dotyczących zmian procedur.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych w obszarze finansowym oraz w innych wskazanych obszarach prowadzonych budów.
Wymagania:
Nasze wymagania
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej – MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W DZIALE KALKUKACJI.
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie całej Polski w celu wizyt na realizowanych budowach (kilka wyjazdów w miesiącu).
  • Rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Otwartość na nowe zadania i ludzi.
  • Prawo jazdy kat. B (zapewniamy samochód służbowy)

To oferujemy

  • Samochód służbowy.
  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w firmie z sektora budowlanego, będącej jednym z liderów rynku.
  • Ciekawe zadania realizowane w firmie o bardzo przyjaznej atmosferze i kulturze organizacyjnej.
Oferujemy:
Oferujemy:
  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.