kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Kancelarii Tajnej

Firma: TP TELTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Obsługi Kancelarii Tajnej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KT/2022

Zadania:

  • zapewnienie prawidłowego obiegu materiałów zawierających informacje niejawne, zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie, dystrybucja, wydawanie materiałów niejawnych uprawnionym osobom, na zasadach określonych w ustawie o ochronie informacji niejawnych i przepisach wykonawczych,
  • przygotowywanie dokumentów do archiwizacji, brakowanie dokumentów,
  • udział w pracach komisji powołanych do kontroli stanu ochrony informacji niejawnych oraz przeglądów pod kątem utrzymania klauzul tajności.
  • nadawanie klauzul tajności i sporządzanie dokumentów przez wykonawców,
  • obsługa elektronicznych systemów bezpieczeństwa w strefach ochronnych w kontekście np. nadawania/cofania uprawnień dostępu,
  • realizacja wybranych zadań z zakresu bezpieczeństwa obiektów spółki.

Wymagania:

  • znajomość obowiązujących przepisów z zakresu ochrony informacji niejawnych oraz archiwizacji,
  • znajomość organizacji i funkcjonowania kancelarii tajnej na poziomie umożliwiającym jej samodzielne prowadzenie,
  • aktualne poświadczenie bezpieczeństwa osobowego minimum na poziomie ’Poufne’
  • obsługa programów biurowych MS Office.
Mile widziane:
  • aktualne poświadczenie bezpieczeństwa osobowego na poziomie ’Tajne’
  • praktyka na stanowisku pracy w kancelarii tajnej,
  • szkolenie z zakresu ochrony informacji niejawnych,
  • umiejętności dydaktyczne, analityczne, komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na zastępstwo ok. 12 m-cy,
  • pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym telefon służbowy,