kandydatów

Etat Project Manager with Languages

Firma: Formanway miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, firmy produkującej odzież dla służb mundurowych, szukamy osoby na stanowisko:

Project Manager with Languages
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 16/2022
Zadania:
  • Monitorowanie postępowań przetargowych UE i NATO, ze szczególnym naciskiem na rynki francuskojęzyczne
  • Tłumaczenie specyfikacji technicznych oraz innych dokumentów niezbędnych do złożenia oferty przetargowej
  • Praca głównie w języku francuskim i angielskim
  • Opracowywanie wzorów przetargowych na podstawie wymagań Klienta
  • Bezpośredni kontakt i współpraca z zamawiającym zarówno przy składaniu oferty jak i przy dostawie realizowanych produkcji
  • Codzienna komunikacja z biurem w Chinach
  • Współpraca z firmami logistycznymi oraz agencjami celnymi podczas realizowanych dostaw
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy przy zamówieniach publicznych (warunek konieczny)
  • Znajomość języka francuskiego i angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie – poziom min. B2
  • Doświadczenie w branży tekstylnej mile widziane
  • Dobra znajomość MS Office
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne
  • Zaangażowanie, samodzielność, dokładność
  • Pozytywna energia
Firma oferuje:
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • Pracę w biurze w centrum Warszawy z możliwością pracy zdalnej po okresie wdrożenia
W celu wzięcia udziału w rekrutacji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w tej rekrutacji. W innym przypadku Państwa aplikacja zostanie usunięta z systemu.