kandydatów

Etat Asystentka ds. HR

Firma: Panek S.A. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6695490, z dnia 2022-03-15

Asystentka ds. HR

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Wsparcie działu i aktywny udział w bieżących projektach HR
  • Przygotowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Współpraca z Managerami w regionach
  • Realizowanie zadań administracyjnych w zakresie HR, m.in. związanych z benefitami pracowniczymi, opieką medyczną itp.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze HR
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu eRecruiter będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Obowiązkowość, sumienność i terminowość w wykonywaniu zadań

Oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia;
  • pracę w jednej z największych wypożyczalni aut w Polsce;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing i wynajmy aut Panek;
  • system benefitów: Enel-Med, Multisport, Aviva;
  • pracę w zgranym zespole w przyjemnej atmosferze;
  • pakiet merytorycznych szkoleń;
  • możliwość rozwijania międzynarodowej usługi, która obecnie jest liderem polskiego rynku.