kandydatów

Etat Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Firma: Unirest Hotele Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6700842, z dnia 2022-03-16

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Kontrolowanie i rozliczenie sprzedaży
  • Prowadzenie ewidencji faktur/dokumentów/wyciągów bankowych oraz kontrola pod względem formalnym i rachunkowym
  • Bieżące wprowadzanie przelewów do systemu bankowego
  • Sporządzanie raportów finansowych zgodnie z przyjętym harmonogramem z zakresu księgowości
  • Monitorowanie braków płatności, opóźnień oraz innych nieprawidłowości
  • Uzgadnianie kont księgowych

Wymagania

  • Min 2 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów podatkowych CIT i VAT w zakresie wykonywanych obowiązków
  • Znajomości pakietu MS Office, szczególnie dobra znajomość Microsoft Excel
  • Obsługa programów księgowych (Symfonia)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Odpowiedzialność i rzetelność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Opiekę medyczną Medicover
  • Możliwość korzystania z bonusów jakie oferuje sieć hoteli Hilton Worlwide
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia wiedzy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-03-2022
Wyświetleń: 83