kandydatów

Etat Kierownik Projektu (Supply Chain)

Firma: Apteka Dr.Max miejsce pracy: Warszawa

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max –lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicąale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamypotencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.
Kierownik Projektu (Supply Chain) - Warszawa
Zakres obowiązków
  • wdrażanie systemów informatycznych klasy ERP/WMS/TMS
  • wdrażanie rozwiązań automatyki magazynowej i jej integracja z systemami klasy WMS
  • przygotowanie konfiguracji i aktywny udział w uruchomieniu systemów
  • prowadzenie dokumentacji projektowo-wdrożeniowej, zawierającej najważniejsze założenia projektowe wdrożenia i ich etap realizacji. (przestrzeganie terminów i alokacja zasobów)
  • identyfikowanie i zarządzanie ryzykami w projekcie
  • współpraca z dostawcami wyposażenia magazynów
  • bieżące wsparcie klientów w zakresie pojawiających się ewentualnych błędów systemu
  • rozwijanie systemu ERP/WMS poprzez zbieranie i analizę oczekiwań ze strony użytkowników systemu
Nasze wymagania
  • udział w minimum jednym projekcie związanym z wdrożeniem systemu klasy WMS/ERP
  • wykształcenie wyższe, preferowane menadżerskie lub logistyczne
  • obsługa pakietu Office, w tym MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • znajomość procesów wewnątrzmagazynowych i realiów pracy magazynów (optymalnie w hurtowni farmaceutycznej)
  • znajomość systemów zarządzania magazynem (WMS)
  • znajomość systemów ERP - od strony użytkownika, wykorzystującego w codziennej pracy moduł związany z logistyką
  • umiejętność optymalizowania pracy magazynu – tworzenie koncepcji zmian i wprowadzanie ich w życie
  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, kultura osobista na wysokim poziomie
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do wyjazdów na terenie kraju
  • doświadczenie w projektowaniu funkcjonalności lub we wdrażaniu systemów informatycznych (jako kierownik projektu lub kluczowy użytkownik zajmujący się odbiorem finalnych rozwiązań logistycznych)
Oferujemy:
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy: telefon i laptop
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie
  • Przyjemną atmosferę oraz bogaty pakiet benefitów